مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران و انجمن ژنتیک ایران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند
در راستای گسترش و ارتقاء سطح همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی و با هدف همکاری راهبردی در حفظ و نگهداری منابع ژنتیکی و زیستی کشور مبتنی بر ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری و استانداردهای مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران و ظرفیتهای علمی، تخصصی و اجرایی انجمن ژنتیک ایران تفاهم نامه همکاریهای مشترک بین انجمن ژنتیک ایران و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منعقد گردید.
 ١٥:٠١ - دوشنبه ٧ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید رییس و اعضای هیات مدیره انجمن بیماری شناسی گیاهی از مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
دکتر ناصر صفائی، رییس انجمن بیماری شناسی گیاهی به همراه اعضای هیات مدیره انجمن در تاریخ 25 آبان 1401 از بانکهای زیستی، فعالیتها و طرحهای فناورانه در دست اجرای مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران بازدید کردند.
 ١٠:١٠ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با همکاری مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران انجام گرفت
بررسی تأثیر عصاره گیاه شنگار بر تغییر بیان دو ژن در رده سلولی سرطان معده
نتایح یک پژوهش که با همکاری محققان مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران و دانشگاه علم و فرهنگ انجام شد، نشان داد عصاره گیاه شنگار (Alkanna bracteosa) می تواند به عنوان یک کاندید موثر برای درمان احتمالی سرطان معده بکار گرفته شود.
 ١٠:٣٥ - شنبه ٢١ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمت جدید مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
طراحی پرایمر جهت PCR ، Realtime PCR ، HRM ، ARMS PCR
بانک سلولهای انسانی و جانوری مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران افتخار دارد با بهره¬گیری از بهترین متخصصین حوزه سلولی مولکولی خدمات مشاوره و طراحی پرایمر را برای تمامی تکنیک های PCR مانند Traditional PCR ، Realtime PCR ، HRM و ARMS PCR ارائه نماید.
 ١٣:٠٩ - يکشنبه ١٥ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>