چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از مرکز

 

مهندس محمد سعیدی کیا، رییس بنیاد مستضعفان  و هیات همراه در تاریخ 21 اردیبهشت 98 از بانک­های مرکز واقع در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کرد.

به گزارش روابط­ عمومی مرکز، در این بازدید ابتدا دکتر سید مجید تولیت، سرپرست مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران به معرفی اجمالی از مرکز  و پروژه های در دست انجام پرداخت.

در ادامه دو طرح استراتژیک مرکز شامل تولید لاین مرغ بومی و بذر هیبرید  و بانکهای زیستی مرکز مورد بازدید رییس سازمان مستضعفان و هیات همراه قرار گرفت و مسئولان طرحهای ذکر شده  توضیحات لازم در خصوص اهمیت این طرحها، ضرورت انها جهت تامین امنیت غذایی و خودکفایی در این زمینه ها ارایه نمودند.

مهندس سعیدی کیا، رییس بنیاد مستضعفان  بیان کرد: با توجه به پتانسیل ها و توانمندیهای اعلام شده در حوزه های مختلف همکاری مشترک بنیاد مستضعفان و جهاددانشگاهی نویدبخش اتفاقات خوب خواهد بود.

دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی نیز  با اشاره به اشاره های رهبر معظم انقلاب از نقش آفرینی این نهاد در بخش های مختلف از جمله ایجاد مرکز ملی  ذخائر ژنتیکی و زیستی ایران یادآور شد: جهاد دانشگاهی دانش و توانمندی لازم را برای حضور موثرتر در عرصه خودکفایی محصولات مختلف از جمله کشاورزی و دامی را در کشور دارد.

لازم به ذکر است دکتر حمید رضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر محمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی، و سایر مدیران، رییس بنیاد مستضعفان  را در این بازدید همراهی نمودند.

 

 


١٢:٣٤ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٧٤٦