چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر طیبی

آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران برگزار شد

آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران با حضور دکتر حمید رضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی و هیات همراه  و جمعی از روسای واحدها و پژوهشکده های جهاددانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز  در این مراسم دکتر طیبی، ریاست جهاد دانشگاهی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری جهت راه اندازی زیست بانک در فروردین 1396، بیان کرد : پس از ابلاغ این فرمان مبارک، ماموریت خطیر راه اندازی زیست بانک  به جهاد دانشگاهی سپرده شد. لذا  با توجه به توانمندیهای دکتر شاهزاده فاضلی، وی به عنوان مسئول راه اندازی این مرکز انتخاب شد که طی مدت 11 ساله، این مرکز دستاوردهای بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: با توجه به اهمیت  مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران، فعالیتهای بزرگ و استراتژیک اقتصادی کشور بایستی در  این مرکز با همت و تلاش جهادی به انجام برسد. همچنین فعالیتهای زیادی نیز باقی مانده است که سرپرست جدید باید برای  انجام آنها اهتمام ورزیده و به انجام رساند.

در این مراسم همچنین از تلاش‌های دکتر سید ابوالحسن شاهزاده فاضلی  قدردانی شد. در ادامه دکتر سید مجید تولیت  رسما به عنوان سرپرست مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران  معرفی شد و حکم خود را از سوی دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی دریافت کرد/

 


٠٨:٣٨ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢١٣    /    تعداد نمایش : ١٠٤٦